Kontakt

MedTIM Erakliinik on OÜ Miltop (tegevusluba nr. L03661) poolt hallatav kliinik, mis pakub eriarstiabiteenuseid uroloogia, onkouroloogia, androloogia, radioloogia erialadel.

MedTIM Erakliinik asub Lasnamäe Tervisemaja Linnamäe tee 3, III korrus, Tallinn
MedTIM Erakliinik on avatud tööpäevadel E-R 9.00-18.00, L 10.00-13.00, P suletud
Vastuvõtule ja uuringutele saab registreeruda telefonidel 66 004 69 ja 56 880 924

Meiega saad ühendust võtta ka e-posti teel info@medtim.ee
ning online registreerimisvormi kaudu
Tallinna ühistrasport

Pangaandmed: Miltop OÜ, LHV pank, kontonumber EE227700771003126854

Meie kollektiiv

Dr. Gennadi Timberg

uroloog-androloog-onkouroloog

Dr. Gennadi Timberg on kaasaegse Eesti uroloogia üks rajajaid. Kauaaegne Eesti Uroloogide Seltsi ning praeguseni Seksuaalsel Teel Levivate Infektsioonide Eesti Ühingu juhatuse liige. Dr. Timberg on kuulunud paljude rahvusvaheliste organisatsioonide töögruppidesse, paljude erialaraamatute, artitklite autor ning kaasautor. On olnud Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna ja TÜ Kliinikumis üle 25 aasta arstiteaduskonna õppejõud ja sellest viimased 10 aastat oli Uroloogia õppetooli ja uroloogia-neerusiirdamise osakonna juhataja. Dr. Timbergi on autasustatud Eesti Vabariigi Punase Risti III järgu ordeniga 2007. aastal meditsiini-uroloogia arendamise eest Eestis. Uurimustöödes on esikohal eesnäärme –ja kusepõiekasvajaga seonduvad probleemid.

Dr. Urmas Krass

radioloog-ultraheliarst

Dr. Urmas Krass on väga kogenud radioloog, kauaaegse praktikaga oma erialal ja suurte kogemustega punktsioonide teostaja. Valdab täiuslikult liigeste ultrahelidiagnostikat ning mõningaid ultraheli protseduuride tehnikat ainukesena Eestis. Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna. Läbinud radioloogia erialal spetsialiseerumise ning alustanud töötamist Tartu Onkoloogia Dispanseris tunnustatud radioloogia prof. Erich Kuuse juhendamisel. Osalenud paljudel erialastel koolitustel ja konverentsidel nii Eestis kui ka Euroopas. Viimastel aastatel on oluliselt täiendanud ennast lihaste-liigeste ultraheli diagnostika alal ning menetlusradioloogias. Osa võtnud mitmetest Musculoskeletal Ultrasound Society poolt organiseeritud õpitubadest prof. Carlo Martinoli juhendamisel.

Dr. Enn Veskimäe

onkoloog-kirurg-uroloog

Dr. Enn Veskimäe on kauaaegne ja suurte kogemustega onkoloog-kirurg-uroloog. Omab väga suurt töökogemust ja praktikat ning töötanud väga erinevates kirugia valdkondaes. Alustanud oma meditsiinilist tegevust 1977. aastal üldkirurgina Kuressaare Keskhaiglas. On olnud 1986-1999 aastani Eesti Onkoloogiakeskuse II Kirurgiakliiniku juhataja. Omandanud 2001. aastal uroloogia eriala kutse ning on jäänud tänini südamega selle eriala juurde. Dr. Veskimäe on oma kogemusi jaganud paljudes erinevates haiglates nagu Lääne – Tallinna Keskhaiglas uroloogina; Keila Haiglas osakonna juhatajana ning kirurg- uroloogina; Erakliinikus Fertilitas kirurg-uroloogina. On väga hinnatud spetsialist oma eriala valdkonnas.

Dr. Indrek Alas

uroloog-androloog

Dr. Indrek Alas on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1996. aastal. Läbinud täiemahulise uroloogia erialalise residentuuri 1997-2003. Varasemalt praktiseerinud üldkirurgina Hiiumaa Keskhaiglas ja alates 2003. aastast on Lääne -Tallinna Keskhaigla uroloogia osakonnas kvalifitseeritud uroloog. Osalenud paljudel erialalistel koolitustel ja konverentsidel Eestis ja Euroopas nagu EAU ja SIU erialatäiendused Milanos 2008, 2013; Pariisis 2006, 2007; Viin 2011; Istanbul 2005, 2009; London ja Berliin 2011; Rooma 2013, jne. On hea uroloogia erialase praktikaga juba üle 13. aasta ning teostab edukalt endouroloogilist, laparoskoopilist, avatud operatiivset kirurgiat uroloogia erialal. Dr. Alas on Eesti Uroloogide Seltsi liige ja Euroopa Uroloogia Assotsiatsiooni liige. Osalendud aktiivselt paljudes kliinilistes uuringutes.

Anne Mällo

Administraator

Anne Mällo omab head ettevalmistust ja koolitust administratsiooni valdkonnas. Varasemalt on töötanud samuti erakliinikus sekretär-administraatorina ning omab professionaalset kogemust ka teistes erialade valdkondades sekretär-administraatorina.